Web Tasarım Firması

Fotoğrafçı Web Sitesi

Lütfen Bekleyiniz...

Geri Dön

Fotoğrafçı Web Sitesi

Fotoğrafçı Web Sitesi

Fotoğrafçı Web Sitesi fotoğrafçı Firmaların, Kurumsal Kimliğini Tanıtıp yapmış olduğu hizmetleri paylaşmasını sağlamak için özel olarak Asp script dili ile yazılmıştır.

Profesyonel Yönetim Paneli sayesinde tüm kontrol sizin elinizin altında olup, düğün,nişan,doğum,mezuniyet vs resim ve video çekimlerini ekleyip müşterilerinize kolaylıkla sunabileğiniz bir yazılımdır.

Asp ile yazılmış olan bu script kesinlikle hazır sistemlerle alakası olmamakla beraber tamamen firma adınıza düzenlenecektir. site içi seo özelliği ile google, yandex, bing gibi bir çok arama motorlarına kolay bir şekilde indexlenmesi sağlanmaktadır.

Düzenli Link yapı bağlantısı ile karmaşık olarak link yapısını ortadan kalkmıştır. buda arama motorları için çok önem taşımakta olup, arama motorlarında anahtar kelime bazında kolay bir şekilde bulunurluluğu artırmaktadır.

Fotoğrafçı web site Tasarımı, uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

Paket fiyatı : 2.500.00 TL olmaktadır.

Kısa bir süreliğine Fotoğrafçı Web Sitesi : 1.799.00 TL fiyatla başlamaktadır.

Fotoğrafçı sitesi ile beraber mobil özel yazılım fiyatı ise : 500.00 TL olup toplam da kampanya fiyatı : 1.799,00 TL kapsamındadır.

Mobil Yazılım responsive değildir. tamamen özel mobil yazılımı kapsamaktadır. Zaten google ve diğer arama motorları tarafından onaylatılmaktadır. Bu sayede standart olarak arama motorlarının istemiş olduğu özellikler arasında yer almaktadır.

sadece Paket üzerinden sizlere yazılımı sunmuyoruz. Özel olarak ilaveten de eklemeler isteğiniz üzerinden fiyat yansıtalarak daha da gelişmiş olarak yazılımı sunmaktayız. yani sadece sunulan paket üzerinden standart olandır.

Bu Web site Paketi ile beraber seo hizmeti de alabileceğinizi unutmayaın. seo hizmet paketleri ve fiyatları ile bizimle irtibata geçiniz.

Fotoğrafçı Web Sitesi

Demo Adresi : Web Site

Mobil Test Adresi : Mobil Site

Not : Mobil site Tüm Cep Telefonlarına Uygun olup mobil cihaz girişinde otomatik olarak mobil siteyi açmaktadır. bu sayede masa üstü girişlerde web site, mobil girişlerde mobil yazılım aktif olur. 

Yönetim Paneli Test etmek İçin Bize Uşabilirsiniz.

Paket Fiyatı Sadece 1.799,00 TL Olup Bize Ulaşın 0538 020 67 45 

Anahtar Kelimeler : fotoğrafçı Web Sitesi, fotoğrafçı Web Site Tasarımı, fotoğrafçı Sitesi, fotoğrafçıSite Tasarımı, fotoğrafçı Seo Hizmeti, fotoğrafçı Web Site Seo Hizmeti, fotoğrafçı Site Seo Hizmeti