Web Tasarım Firması

Ürün Kiralama Depo Takip Sistemi

Lütfen Bekleyiniz...

Geri Dön

Ürün Kiralama Depo Takip Sistemi

Ürün Kiralama Depo Takip Sistemi

Ürün Kiralama Depo Takip Sistemi

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Ürün Kiralama ve Depo Takip Yazılımı ile, İnternet Olan Heryerden Bağlanıp, Ürünlerinizin Tüm Aşamalarını, Masaüstü Yönetimi ve Mobil Takibi ile Hızlı Kiralama Yapabilirsiniz.

Tamamen Web Tabanlı Olup, Online İnternet Üzerinden, Kullanılabilmektedir. Nerede Olursanız Olun Yeterki bir İnternetiniz Olsun.

Senelik Kira Bedeli Üzerinden Kullanıldığında Barındırma ve Domain Tarafımızdan Sağlanmaktadır.

Standart Renginde Kullanılabilmektedir. Lisans Satın Alınmada İsteğe Bağlı Olarak Web Tasarım Renk Değişimi Yapılabilmektedir.

Access ve MySQL Veritabanı, Opsiyonel Olarak Kullanabilmektedir. 1000 Adet Ürün Stoğuna Kadar; Access, Üstü İse MySQL Veritabanı Kullanımı Sağlanmaktadır.

Kullanmış Olduğu Yazılım Tekniklikleri ise; ASP, HTML, JQUERY, JAVASCRİPT Gibi Dillerin Birleşimiyle, Yazılmıştır. Windows Server Tabanlı Sunucularımızda Çalışması Sağlanmaktadır.

Belli Bir Amaç İçin Yazıldı. Masaüstü Yönetimi Sayesinde Belirli Kullanıcı Açarak Depo, Muhasebe gibi Brimler Ürün Yönetimi Yapabilmekte. Mobil İse, Ürün,Depo,Müşteri Takibi Yapabilmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün Kiralama ve Depo Takip Yazılımı ile, Masaüstü Panel Kullanımı ile Mobil Kullanım Detaylandırması Bigilerini Aşağıdaki Bölümde Açıklandırılması Yapılmıştır.

PANEL BÖLÜMÜ

Ürün Kiralama Yazılımı ; Panel Bölümü En Çok Kullanılan Bölümdür. Burada aktif pasif olarak kiralama durumlarını depo, ürün stok kalan ve kirada olan hareketleri görebileceğiniz bölümdür.

Ürün Kiralama Hareketlerini Bu Bölümde Kullanarak Kiralama Başlama ve Kiralama Bitiş aşamasına kadar takip ve detaylandırma yapabileceksiniz.

MÜŞTERİLER BÖLÜMÜ

Ürün Kiralama Yazılımı ; Adından Anlaşıldığı Gibi Müşteriler Bölümü kullanımı Müşteri Cari Kart Açma Düzenleme, Silme Bölümü Olup, Müşteri Üzerindeki Kiralama Ürün, Sevkiyat ve Ödeme Durumlarını Görebileceksiniz.

Sınırsız Müşteri Cari Kartı Açabilirsiniz. Müşteri Adres ve Sevkiyat Adresini Navigasyon Sayesinde Haritada Kordinatlarına Kadar Bulup, Sevkiyat Bölümüne Aktarabileceksiniz.

KİRALAMALAR BÖLÜMÜ VE KISIMLANDIRMALAR

Ürün Kiralama Yazılımı ; Sınırsız Kiralama Açabilirsiniz. Ürünler Kiralama Durumlarına Göre Kısımlandırabileceksiniz. Buda Sizin Kirada Olan Ürünlerin Her Aşamasını Kolayca Takip Edip Düzenli bir Seviyede Tutmuş olursunuz. Geniş Filtreleme Sayesinde Hızlı Hareket Etmiş Olursunuz.

1. Kirada Olan Ürünler Bölümü
2. Kiralama Onayı Bekleyen Ürünler Bölümü
3. Kiralama Onaylı Ürünler Bölümü
4. Kiradan Alınan Ürünler Bölümü
5. Eksik Alınan Ürünler Bölümü
6. İşlemi Biten Ürünler Bölümü

ÖDEMELER BÖLÜMÜ

Ürün Kiralama Yazılımı ; Müşteri Adı ve Kiralama Durumlarına Göre Filtreleme Yaparak, Ödeme Detaylarına Hızlı Bir Şekilde Bulabilirsiniz. Fatura Görme, Kiralama ve Ödeme Detaylarını Düzenleyebilirsiniz.

Tek veya Toplu Olarak Müşterilerin Ödeme Durumlarını Hızlı Bir Şekilde Düzenleyebilmekle beraber, Ödeme Tipine Göre Tüm Müşteri Bilgilerine Ulaşıp Son Durumlarını Görebileceksiniz.

ÜRÜNLER BÖLÜMÜ

Ürün Kiralama Yazılımı ; Sınırsız Ürün Açarak Depo Girişlerini Yapabileceksiniz. Ürün Detaylandırması Yaparak, Sabit KDV ve İNDİRİM Uygulanmakla Beraber Kiralama Anındada Müşteri Bazlı KDV veya İskonto Ürün Bazında Kiralama Yapabileceksiniz.

En Önemli Olan Kısım Kiralama anında Ürün Bilgisi Üzerinden Adet ve Gün Girmenizde Size Faturasına Kadar Otomatik Olarak Hazırlanacaktır. Bu Şekilde Kiralama Detaylandırması Başlamış Olacaktır.

NAVİGASYON BÖLÜMÜ

Ürün Kiralama Yazılımı ; Navigasyon Bölümü Müşteri Cari Kart Bilgilerine Göre Hareket Eder ve Bu Sayede, Ürün Kiralama Teslim aşamasında Sevkiyat Bölümü Mobil Yazılım Sayesinde Teslim Adresini Kolay ve Hızlı Bir Şekilde Bulanarak Kiralanmış Olan Ürünleri Teslim Edebilecektir.

Bu Sayede Mobil Cihazdan Kayıtlı Olan Adres ve Müşteri Bilgilerine Kolay Bir Şekilde Ulaşılmış Olacaktır.

Daha Detaylı Bilgi için : http://urunkiralama.pendatasarim.com/