Web Tasarım Firması

Dijital E Katalog

Lütfen Bekleyiniz...

Geri Dön

Dijital E Katalog

Dijital E Katalog

Dijital E Katalog

Kitaplıklarda kitapları ya da kitaplıklarda bulunan gereçleri tanıtmak veya belirtmek için hazırlanan ürünlerin, hizmetlerin ve eşyaların tanıtımı için hazırlanan listelere ve kitapçıklara "katalog" deniliyor.

Hazırlanmış katalogların web sitesinde yayınlanması ya da interaktif cd olarak müşterilere verilmesi için düzenlenen yapıya ise Dijital E-Katalog veya elektronik katalog ismi veriliyor.

Matbaa ortamında basılan kataloglar sadece matbaa tarafından basılan adet kadar ya da en fazla bu adetin 5 katı kadar kişiye ulaşabiliyor. Yani 10 bin katalog bastıran bir firma bu katalog ile en fazla 50 bin kişiye ulaşabiliyor.

Bastırdığı Katalogu web sitesinde yayınladığı takdirde yani digital e katalog oluşturulduğu takdirde siteyi ziyaret eden herkesin katalogu görme ihtimali bulunuyor.

Dijital katalog tasarımı da profesyonel olarak bu işi yapan web tasarım şirketleri tarafından yapılıyor. E-katalog yapmayı bilen profesyonel tasarımcılar ihtiyacınız olabilecek dijital dergi, dijital e-broşür, e-dergi ve benzeri ürünleri de profesyonel bir şekilde yapabiliyor.

Dijital Katalog Avantajları
-Dijital katalog sayesinde web sitesini ziyaret eden herkese ulaşmak mümkün oluyor.
-Dijital katalog oluşturulan internet adresini yani e-katalogun olduğu linki binlerce mail adresine göndererek e-kataloga girmelerini ve incelemelerini sağlayabilirsiniz.
-Müşterilerinize e-katalog ile yedi gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
-Teklifleriniz için matbaa ortamında basılmış katalog yerine cd ortamına kayıtlı olan dijital katalog kullanmanız daha prestijli olur.
-Matbaa ortamında basılan katalogu güncelleme imkanı yoktur ama e-katalog istenildiği zaman güncellenebilir.
-Matbaa ortamında hazırlanan katalog yağmurda eskiyebilir ya da yıpranabilir veya yırtılabilir ama e-katalogda böyle bir sorun yaşanmaz.

"Dijital e-katalog" kullanmanın çevreye de büyük katkısı bulunuyor. Dijital ortamda bulunan katalog için matbaa ortamında hazırlananlarda olduğu gibi ağaç kesilmez, katalog sayfalarını dilediğiniz zaman büyüterek detayları görebilirsiniz, sayfalar arasında da rahatça geçiş yapılabilir.
İster web sitenizde kullanın ister müşterilerinize cd ortamında sunun dijital katalog gelişen teknolojinin en büyük pazarlama ve tanıtım araçlarından biri olduğu için kazançlarına kazanç eklemek isteyenlerin e-katalog bastırmalarında büyük fayda bulunuyor.

E-katalogları ve dijital cdleri bastıran firmalar bazen bunları nerelerde kullanacağını bilemeyebiliyor.

E-katalog, web sitesinde yayınlanabilir, başka web sitelerine tanıtım amaçlı olarak eklenebilir, size e-katalog basan firmanın veri tabanlarında olan yüz binlerce müşteriye tanıtım epostası olarak gönderilebilir ya da arşivinizde e-mailleri bulunan müşterilerinize yeni e-kataloglarınızı göndererek kampanyalarınız hakkında eski müşterilerinizi düzenli aralıklarla bilgilendirebilirsiniz.  Teklifte bulunduğunuz ve teklif dosyası gönderdiğiniz potansiyel müşterilerinize ya da sektörünüzü ve şirketinizi ilgilendiren sizin de katıldığınız fuar, sempozyum ya da benzeri yerlerde interaktif ara yüzlü cdlerinizi dağıtabilirsiniz.

Web Tasarım Tabanlı digital e-katalog firmanızı tanıtımında veya ürünlerinizin tanıtımında çok etkili bir reklam aracı olarakta ortaya çıkmış bulunmaktadır. dijital e-katalog çalışmalarımıza bakabilirsiniz, fiyatladırma standart olarak hesaplanmıştır. fakat isteğe bağlı tasarımda yapılacak değişikliler fiyatlara yansıtılacaktır. 

E-kataloglarınız için profesyonel ekibimizle hizmetinize hazırız.

Dijital E Katalog

Bize ulaşın : 0538 020 67 45