Web Tasarım Firması

Hakkımızda

Lütfen Bekleyiniz...

Geri Dön

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Firmamız 2005 yılında kurularak internet alanında web tasarım, web yazılım, logo tasarım, adwords reklamcılığı alanında hizmet vermekte olup gelişen teknolojilere ayak uydurarak ( Search Engine Optimization ) Seo Hizmeti de vermektedir.

Bir çok kurumsal firmaya hizmet etmiş olup hala kurumsal  firmalara hizmet etmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Penda Creative Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri ; Sizlerden aldığı destek sayesinde 10 yılı aşkın bu sektörde yerini almış olup en iyi hizmeti vermek için siz saygı değer müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun fiyat ve istekler doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca müşteri  ihtiyaçlarını önemseyerek uygun çözümler ile sizlere en iyi web tasarım ve yazılım hizmeti vermekten mutluluk duyar.

Penda Creative, daima kendini yenilemekte olup en güncel çözümler üretmektedir. Sizler düşleyin bizler  üretelim.


Misyonumuz ;

Penda Creative ; hızla gelişen yenilikleri yakından takip ederek ,teknolojinin geleceğe dönük olası gelişmelerini  hesaba katar.  Üreteceği yazılımları ve gerekli donanımı ve personel kalitesini daima önemseyerek kendini yeniler.

Bu alanda firmamız 2005 yılından itibaren çalışmalarına kurumsal yazılım paketleri, emlak yazılım paketleri, rent a car yazılım paketleri, e-ticaret yazılım paketleri, tekstil  web tabanlı yazılım paketleri, ürün kiralama ve depo takip yazılımları gibi alanlarda faaliyet göstererek web tasarım ve yazılım alanına adım atmış olup kısa bir süre içinde bu alanlardaki hizmet türlerinde aranılan, güven duyulan firma haline sizlerin sayesinde gelmiştir.

Bununla birlikte İstanbul dışında dahi birçok kurumsal firma ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bu gücü sizler sayesinde almaktayız. Sizler sayesinde de var olacağız.


Vizyonumuz ;

Penda Creative ; Hizmet vermeye başladığı ilk günlerin den bu yana kadar, kaliteyi önemseyerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma prensiplerinden hiç  vazgeçmeden en iyi web tasarımları yaratmış olup

Teknolojinin özelliklerini de kullanarak kendini devamlı yenilemeye ve geliştirmeye çalışarak; kendiyle yarışmaya devam etmektedir.

Eğer bir web siteniz yok ise bizlere danışmadan, web site tasarımı yaptırmak için karar vermeyiniz.